Polityka prywatności

Aby korzystać z naszej strony musisz zakceptować politykę prywatności oraz RODO.
czytaj więcej
Akceptuj Rezygnuj
x

Bar

zarezerwuj stolik 575 998 765
12:00-21:00 Zamknięte

Krzysztof

Szef baru

Poprzez szeroki wachlarz trunków wzbogacony nietuzinkowymi dodatkami, przyprawami i ziołami. Część tych dodatków jak syropy, sami produkujemy tworząc z baru „kuchnię” zupełnie nowych smaków, w której jesteśmy wierni zasadzie NO WASTE. Chętnie stawiam wyzwania nowym doświadczeniom koktajlowym i odkrywam nowe możliwości dzięki smakowi, zapachowi i konsystencji.

Food and Ball by Milik
Food and Ball by Milik
Zobacz

MAMY NADZIEJĘ, ŻE JUŻ WKRÓTCE BĘDZIEMY MOGLI WAS UGOŚCIĆ NASZYMI KOKTAJLAMI!

NO WASTE POLICY

emocje związane ze smakiem

Podczas emocji w Food & Ball związanych ze smakiem i sportem pamiętamy o polityce #nowastage – dając kolejne życie składnikom, które nacodzień stają się odpadem. Nowastage to wyższa forma recyklingu, która nie polega tylko na segregacji śmieci organicznych, ale na nadaniu im drugiego życia.

Food and Ball by Milik
Food and Ball by Milik

jak to robimy

efekt wow

Dbamy oto aby każdy z drinków podany w barze wywoływał efekt wow wyglądem smakiem i aromatem – tworząc własne składniki. Owoce rozbieramy na czynniki pierwsze po to, aby generować najmniejsze odpadki – pamiętając o tym, aby każdy element w waszym cocktailu był jadalny.

Ze skórek cytrusów, które pozostają po wyciśnięciu dla Was świeżego soku tworzymy syrop, który jest bazą do naszej lemoniady, a z wytłoczyn, aromatyczny puder po ich wcześniejszym wysuszeniu.

Do góry